ÇAĞLAYAN
GÜNERİ İNŞAAT
SALTANAT KAYIĞI
ZEKERİYAPARK
ÇAĞLAYAN MEYDANI
İSTANBUL KÜLTÜR
ZEKERİYAPARK
DEFNE KONUTLARI
EX-SWIFT
DEMİR İNŞAAT
DİĞER PROJELER

Görselleştirme & Animasyon


MaketGrup, 3d çizim ve görselleştirme, mimari ve iç mimari tasarım konularındada faliyet göstermektedir. Yapılan maketlerin yanında katalog ve web sayfası çalışmalarınıda tamamlayarak bir projenin baştan sona eksiksiz olarak sunumunu tek elden sağlamaktadır. Böylece maket ile görseller arasındaki farklılaşmayada nokta koymaktadır.


Önce müşteri memnuniyeti kazanma yolunda, amaca uygun tasarımlar ve çözümler üreterek, mimari teknik bakış açısıyla, hedeflenen projeye ihtiyaçlara uygun profesyonel tasarımlar ve estetik çizimlerlerle optimal zaman içinde çözümler üretmekteyiz. Firmamız deneyimli çalışma grubu sayesinde isteklere uygun özgün ve yenilikçi çözümler yaparak projenizin gelişiminede katkı saglamaktadır.


Yaptığımız her yeni işte, kendimizi biraz daha geliştirerek , günümüz teknolojisinden en verimli şekilde yararlanarak en iyiye, en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmayı hedeflemektedir. Eğer sizde çıktığınız yolda sizinle beraber koşacak bir grup insan tanımak isterseniz, bizler sizlerle tanışmaktan her zaman mutluluk duyarız. Yurt içi ve yurtdışı birçok projenin 3d çizimine imza atmış takım arkadaşlarımızla çağdaş, fonksiyonel ve estetik sunumlarınızda buluşmak dileğiyle.