ÇAĞLAYAN
GÜNERİ İNŞAAT
SALTANAT KAYIĞI
ZEKERİYAPARK
ÇAĞLAYAN MEYDANI
İSTANBUL KÜLTÜR
ZEKERİYAPARK
DEFNE KONUTLARI
EX-SWIFT
DEMİR İNŞAAT
DİĞER PROJELER

3d Modelleme & Prototip HizmetiTasarımlarınızı gerçeğe dönüştürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Tasarımlarınızı, 3D modelleme programlarıyla 2D teknik resimlerinden 3D katı model veya yüzey modellere çevirebiliriz. Böylece tasarımınız bilgisayar ortamında yeni bir boyut kazanır, müşteriye dijital model veya prototip model teslim edilebilir.

Katı modellerinizin ya da CAD çizimlerinizin 3 boyutlu prototiplerini kullanarak sadece bir kaç gün – hatta bir kaç saat içerisinde 3D Printer veya 4 Eksen CNC makinamızda görsel ve/veya fonksiyonel prototip olarak imal edebiliriz. Eğer müşterinin elinde 3D Model mevcut değilse, teslim ettiği Teknik Resim, teknik doküman veya numune parçasından, bünyemizde bulunan 3D Modelleme yazılımları kullanılarak modellenir ve modelleri yapılarak teslim edilir.

Silikon kalıplama sayesinde düşük miktardaki üretimler için pahalı ve uzun süren metal kalıp imalatı yerine bir master model kullanarak belirli adetlerde daha ucuz ve hızlı bir şekilde plastik parça imal edilebilir. Bu yöntemle üretilen parçalar çarpışma testleri, fonksiyonellik testleri gibi ürün geliştirme çalışmalarında kullanılabilecekleri gibi, fuar ve sunumlarda iletişim ve pazarlama aracı olarak da değerlendirilebilmektedirler. Daha da önemlisi, müşterilerin farklılaşan beklentilerinin en kısa zamanda ürün revizyonları ile karşılanmasını gerektiren günümüz rekabet koşullarında, birçok ürünün piyasaya çok hızlı bir şekilde sevk edilebilmesi için en elverişli araçlardan birisidir.